_


Wesprzyj walkę o prawa motocyklistów:

Od 2010 roku członkowie MotoAutostrady działają całkowicie za darmo. Niestety od 2018 nie stać nas już na działania bez dodatkowych funduszy. Jeśli interesuje Cię byśmy dalej walczyli o prawa motocyklistów przekaż dowolną kwotę na cele MA. Więcej o tym na co potrzebujemy kasy tutaj: Członkostwo

Dane do przelewu:
Właściciel konta: MotoAutostrada
Numer konta: 69 2130 0004 2001 0563 0041 0001
Bank: Volkswagen Bank Direct

Chcesz o tym porozmawaić jesteśmy dostępni: Kontakt


Motorcycle Show 2018 Warszawa: Materiały z wykładów na PTAK EXPO: http://motoautostrada.pl/ptak

Motocyklowo – samochodowy Tor w Krakowie WYGRAŁ!!

 Wielkie zwycięstwo: dostaliśmy 22 473 głosów, a drugie miejsce miało mniej bo 12 713 co oznacza, że nasza inicjatywa otrzymała 76% więcej głosów niż ta znajdująca się na drugim miejscu! Według naszych wyliczeń projekt nr 99 „Kraków Przyjazny Motocyklistom - Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2015” który osiągnął 3 701 punktów również wchodzi do realizacji.

Wszystkim zaangażowanym w działania na rzecz budowy toru dziękujemy. Lista tych którzy nam pomagaili znajdzie się na naszej stronie już wkrótce!
Teraz czas oczekiwania na realizację i ciągłego przypominania na co głosowaliśmy, czyli jakie cele ma zaspokoić ten obiekt.

Jeszcze raz dziękujemy !!!

Tak dla przypomnienia:
Projekt zakłada budowę toru wraz z placem manewrowym dedykowanego motocyklistom oraz kierowcom samochodów chcącym podnosić swoje umiejętności jazdy w bezpiecznych warunkach oraz służący jako miejsce spotkań i wydarzeń o charakterze motoryzacyjnym.
Obiekt służący przede wszystkim osobom posiadającym prawo jazdy i wykorzystywany na szkolenie nie będące obowiązkiem wynikającym z przepisów.
Miejsce powinno również służyć krakowskim uczelniom do testowania rozwiązań prototypowych w zakresie motoryzacji.


Jeśli chcesz byśmy w Toim mieście też zorganizowali kasę na tor

Galeria do Artykułu: 

Źródło: 

Tags: 

Co się dzieje z TOREM Kraków?
W zakładce MotoAuostrada.pl/TOR znajdziesz informacje na temat postępów w sprawie toru Kraków.